Paracin De_Dust2 Only
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WELCOME
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Konkurs za admina

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Sitan Secer




Broj poruka : 2
Datum upisa : 25.07.2014

Konkurs za admina Empty
PočaljiNaslov: Konkurs za admina   Konkurs za admina Icon_minitimePet Jul 25, 2014 3:20 pm

Ime: Filip Jovanovic
Nick: Jaoo Mene Sitan Secer Very Happy
Godiste: 19999
Grad,Drzava: Krusevac,Srbija
Msn kontakt: neam
Koliko dugo igrate u Paracin De_dust2 Only-u: dugo
Jesi li ranije bio admin,ako jesi gde si bio i koliko vremena: najvise na sirmium areni i cs all in all star godinu ipo dana na ooba i bio sam na druge servera
Na kojem serveru zelis admina ili slot (naglasite dali zelite admina ili slot): Admina na paracin dd2 only
Zasto zelis admina ili slot? zato sto mi se svidja server
Reci nesto o sebi: lep,sarmantan,mlad hahaha <3
Nazad na vrh Ići dole
grujaPN

grujaPN


Broj poruka : 6
Datum upisa : 08.11.2013
Godina : 26
Lokacija : Paracin-Srbija

Konkurs za admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admina   Konkurs za admina Icon_minitimeSub Jul 26, 2014 10:46 am

Budi aktivan i dobices. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sitan Secer




Broj poruka : 2
Datum upisa : 25.07.2014

Konkurs za admina Empty
PočaljiNaslov: konkurs za admina   Konkurs za admina Icon_minitimeSub Jul 26, 2014 12:06 pm

Nebih bilo lose da dobijem,sada zato sto ima citera kada igram a i ja sam aktivan a nema admina i onda problema ima niko nikoga ne gaguje svi psuju ja bih odrzavao red na serveru i stalnoo bio na njemuuu! Smile Smile 
Nazad na vrh Ići dole
Supljanin
Gost




Konkurs za admina Empty
PočaljiNaslov: Konkurs za admina...   Konkurs za admina Icon_minitimeSre Jul 30, 2014 3:33 pm

Ime:Ivan Nikolic
Nick: Supljanin
Godiste:1997
Grad,Drzava: Cuprija, Srbija
Msn kontakt:
Koliko dugo igrate u Paracin De_dust2 Only-u: Malo mi fali do 40h, msm da 2-3h
Jesi li ranije bio admin,ako jesi gde si bio i koliko vremena: bio sam admin 2 god na milf alfa, kgb alfa, kgb dead match. imao sam sveoje servere: Heiniken Public 3 god, Cuprija public , 2 god i jos dva servera na po 2-3 meseca
Na kojem serveru zelis admina ili slot (naglasite dali zelite admina ili slot): zelim admina, nije bitno na kom serveru...
Zasto zelis admina ili slot? zato sto ima previse igraca koji koriste wh, ali koriste iskusno kako ostali admini ne bi to primetili...
Reci nesto o sebi: Ruzan, tuzan i do boga duzan, trazim zenu suprotnih osobina !
Nazad na vrh Ići dole
grujaPN

grujaPN


Broj poruka : 6
Datum upisa : 08.11.2013
Godina : 26
Lokacija : Paracin-Srbija

Konkurs za admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admina   Konkurs za admina Icon_minitimePet Avg 01, 2014 7:36 pm

Brate postoji neki nacin da mi se javis na fb? Ja sam Andrejan Grujic. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
You're next




Broj poruka : 1
Datum upisa : 03.10.2014

Konkurs za admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admina   Konkurs za admina Icon_minitimePet Okt 03, 2014 3:59 pm

Ime: Mirsad
Nick: You're next
Godiste: 98
Grad,Drzava: Bosna , Bihac
Msn kontakt: dogovorit cemo se .
Koliko dugo igrate u Paracin De_dust2 Only-u: ne znam , dugo , ali poceo sam prije par sedmica redovno
Jesi li ranije bio admin,ako jesi gde si bio i koliko vremena: Imao sam svoj server , bio sam admin na dva ili tri servera , jedan je bio deathmatch.
Na kojem serveru zelis admina ili slot (naglasite dali zelite admina ili slot): Zelim admina , na fy_snow iako sam banovan po stoti put , jer je tamo leglo citera , volim tamo da igram bbio sam u prvih 5 , to pokazuje aktivnost
Zasto zelis admina ili slot? : Da mogu da banujem citere jer kvare igru ne samo meni . nego ostalim!
Reci nesto o sebi: Volim burek!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Konkurs za admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Konkurs za admina   Konkurs za admina Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Konkurs za admina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Paracin De_Dust2 Only :: PARACIN SERVERS :: Paracin De_Dust2 Only :: konkurs za admina/slot-
Skoči na: